Kutup Köpekleri Animasyon izle - 2019 - animasyon macera - 4.6  - türkçe dublaj
Antartika Postahanesinde çalışan Buzul Tilkisi Swifty’nin en büyük hayali Antarktika’nın yıldızı en hızlı köpek (Husky) kuryesi olmaktır. Swifty bu role layık olduğunu kanıtlayabilmek için kızaklardan birini gizlice yürütür ve gizemli bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola çıkar. Bu sırada, mekanik ayakları üzerinde dolaşan ve tuhaf sadık martı ordusunu yöneten Kötü Balina Otto Von Walrus ile yüz yüze geldiği gizli bir kaleye rastlar. Swifty, kısa bir süre sonra Otto Von Walrus’un, dünyanın en büyük lideri olabilmek için Kuzey Kutbunu delerek tüm Kuzey Kutbu’nu eritecek kadar eski gazı açığa çıkarmaya çalıştığı gizemli korkunç planını keşfeder. Swifty tüm bunlardan sonra birbirinden uyumsuz arkadaşlarının yardımını almak zorunda kalır.
Film izle

Dolittle Filmi izle / yapım: 2020 / Yönetmen : Stephen Gaghan / imdb : 5.5
Aksiyon macera türünde oynadığı filmleri büyük beğeni alan Robert Downey Jr. filmidir.
Namı çok kişi tarafından duyulmuş doktor hayvanlarla da konuşabilmektedir. Karısının ölümünden sonra kendini hayvanları ile beraber evine hap eden doktor kraliçenin hastalanması ile ona tedavi olacak ilacı bulmak için dostları ile beraber gemile okyanusa büyük bir maceraya atılır.


Yüksek meblağlar harcanarak çekilmiş olan aksiyon, bilim kurgu türündeki Ölümcül Makineler izle  filmizlesen.net sitemize türkçe dublaj izleme seçeneği ile eklenmiştir. Konusuna gelecek olursak ileri dönem yıllarda yaşanan kuraklık nedeni ile insanlar azalmış ve geriye kalanlar kendini korumak için büyük şehirler yaparak içinde yaşamaktadır. Bu şehirler hareket edebilen korunaklı şehirlerdir. Şehri daha güçlü olan güçsüz olanlara üstünlük kurarak onlara yaşam alanı bırakmayacaktır. Bu şekilde bir düzen içerisinde yaşanan macera dolu anları konu alan Ölümcül Makineler türkçe dublaj seçeneği ile sitemize eklenmiştir.


Dwayne Johnson filmlerinden olan

Jumanji 2 izle

gerçek karakterlerin kendisini bir anda oyunun içindeki karakterler dönüşmesini anlatan Jumanji 2 filmini full hd izleyin. İçinde bulundukları kendine özgü güçlere sahip karakterlere bulmacayı çözüp karmaşık oyunda görevlerini bitirmeleri gerekmektedir.Sitemizden Jumanji 2: Yeni Seviye filmini türkçe dublaj izleyin.